Go to Top

Doğal Taşlar ile Ev Yapımı Maliyeti

Doğal Taşlar ile Ev Yapımı Maliyeti

Taş evler birçok açıdan tercih sebebidir. Ekolojik açıdan, sağlık açısından, maddi açıdan ve dahası da var. Çok sayıda mail ve telefon alıyoruz taş ev fiyatı ile ilgili. Türkiye’nin birçok yerinde doğal taşlar ile ev yapımı işimiz oldu. Eğer sizde ev yaptırma istiyorsanız bizi aramadan yada mail atmadan önce şunlara dikkat edin.

Öncelikle fiyat araştırması için mail atmamaya özen gösterin. Çünkü bu iş için fiyat teklifi hazırlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Gerçekten doğal taş ev sahibi olmak istiyorsanız birazdan vereceğim iletişim numaralarından bizlere ulaşıp birebir usta ve yetkili kişilerden bilgi almanız daha iyi olacaktır.

 • Evinizi yaptırmak istediğiniz alan kaç m2
 • Hangi ildesiniz
 • Taşı biz mi temin edeceğiz? Yoksa sadece usta mı istiyorsunuz
 • Projeniz hazır mı?
 • Usta için kalacak yer temin edebilir misiniz?
 • Anahtar teslim mi fiyat istiyorsunuz?

Yukarıdaki bilgiler ışığında sizlere ancak teklif hazırlanabilir. Fiyat teklifi istemeden önce görüp beğendiğiniz ve örnek aldığınız bir modeli bizlere göstermeniz çok daha yararlı olacaktır. Bizim sayısız uygulamalarımız var sizin örnek göstereceğiniz modellere karşılık gelecek uygulamalarımız ile sizlere daha kısa sürede yardımcı olabiliriz.

İletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

, , ,

One Response to "Doğal Taşlar ile Ev Yapımı Maliyeti"

 • Ahmet Nazım Mazlumoğlu
  04 Ocak 2017 - 12:39 Reply

  Öncelikle iyi günler dilerim, Ankara Kızılcahamamda arsamın üstüne 60m2 taş ev yaptırmak istiyorum önünde 25m2 verandası olan böyle bir taş evin anahtar teslim maliyeti ne kadardır örnek olarakda sizin facebook’daki profil resmindeki taş ev çok hoşuma gitti böyle birşey düşünülebilir içi 2+1 amerikan mutfağı olan wc ve banyo beraber olan bir plan olabilir.

Bir Cevap Yazın