Go to Top

Doğal kayrak taşı fiyatları

doğal taş fiyatları

Kayrak taş fiyatları birçok duruma göre farklılık gösterir. Kullanım alanına, nakliye maliyetine, ihtiyaç miktarına göre gibi. Kullanım alanlarınız bir kaplama işi ise mümkün olduğunca ince kayrak taşı tercih etmelisiniz. Bu hem uygulama kolaylığı sağlayacaktır. Kaplama işçiliğinde taşın yüzeyde durabilmesi için mümkün olduğunca hafif olması gerekiyor. Taşın hafif olması ince olması demektir taşın ince olması maliyeti biraz artıracaktır çünkü taş inceldikçe ocaktaki işçiliği zorlaşır maliyeti artar. Zemin döşemesinde kullanılacak bir taş mümkün olduğunca kalın olmalıdır. Bunun nedeni üzerine basacak ağır araç vb şeylerin taşa zarar vermemesidir. Taş toprak bir zemin üzerine harç konulmadan döşeniyor ise kalınlık önemlidir. Taşın nakliyesi önemli bir husustur. Az ihtiyaçlar için nakliye bulmak oldukça zordur. İhtiyacınız belli bir m2 altında ise bu taşın nakliye maliyetini artıracaktır. Daha detaylı bildi için iletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz

,

6 Responses to "Doğal kayrak taşı fiyatları"

 • serpil recep
  23 Nisan 2015 - 11:17 Reply

  Merhaba,
  Bana yaklasik 500mq kadar kalin renkli yada renksiz kayrak tas lazim …bahce icin.
  Ortalama bi fiyat yazarsaniz cok sevinirim… bir asa iki yukari kendim hesap edebilirim …nakliyesi vs …
  Cok tesekkür ederim simdiden.

 • nedim kaplan
  21 Haziran 2015 - 20:28 Reply

  merhaba takribi 160 metre kare kayrak tasi lazim yer izmir gümüldür özdere bayindir kayrak yada ayni ayarda fiyat nedir?
  saygilar

 • Hasan berk
  07 Aralık 2015 - 00:01 Reply

  Merhaba sayın yetkılı

  250 metre kare duvara yafiştiracağız Kayrak taşi lazim dolayısıyla kaç ton almamiz gerekiyor. Ton fiyati nekadardır yardımcı olursaniz sevinirim iyi çalişmalar dılerım.

 • erdoğan
  20 Mart 2016 - 18:50 Reply

  iyi günler. 2.5 metre yüksekliğinde 30 metre uzunluğunda tas ev maliyetini bilgilendirebilirmisiniz. yer kocaeli kandırada.

 • Tuncer
  23 Haziran 2017 - 04:48 Reply

  Bana
  500 kg kadar renkli kayrak tası lagazım bahçe için sadece tas fiyatı ne olur

Bir Cevap Yazın