Go to Top

Dış mekan yer döşemeleri

Dış mekan taş döşeme işlemi farklı şekillerde uygulanabilir, çim derzli yer döşemesi, toprak derzli yer döşemesi ve harç derzli yer döşemesi. Dış mekan yer döşemelerinde en çok tercih edilen model çim derzli doğal taş döşemesidir. Taşın doğallığını ve çimin doğallığını birleştirerek çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Biz birçok park ve bahçelerde bu uygulamayı yaptık ve çok olumlu geri bildirimler aldık. Doğal taş döşemesi ile yürüyüş yolları yapmaksa amacınız kesinlikle derz olarak çimi tercih etmelisini. Bir kafe yada restorantınız varsa eğer ve bunun tabanını doğal taş döşemesi yapmak istiyorsanız toprak yada harç derz tercih edebilirsiniz ki daha çok harç derz tercih ediliyor.

Dış mekanınızda bir uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız eğer iletişim kısmından formu doldurabilir yada cep telefonunda bize ulaşarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Daha fazla uygulama modelleri için doğal taş uygulamalarımız  sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın

, , ,

One Response to "Dış mekan yer döşemeleri"

  • Halim Perçin
    04 Ocak 2014 - 13:31 Reply

    Çim derzli doğal taş uygulaması için proforma fatura gerekmektedir. m2 fiyat için Artı Mimarlık adına proforma fatura göndermeniz mümkünmüdür. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın